WYŚLIJ ZAPYTANIE

Firma Qualimet oferuje usługi w zakresie doboru urządzeń do preparatyki i analizy materiałów w laboratoriach kontroli jakości. 


Podaj nam wymagania swojego klienta a my dobierzemy dla Ciebie dedykowany i niezawodny sprzęt.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

VDA 19.2 - czysty montaż, personel, logistyka.


Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte oraz praktyczne warsztaty z zakresu ubierania, przepływu personelu, materiałów, odpadów, monitoringu kontaminacji w powietrzu.


WYŚLIJ ZAPYTANIE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WYŚLIJ ZAPYTANIE

VDA 19.1 - analiza czystości technicznej w teorii i praktyce.

 

Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte oraz praktyczne warsztaty z zakresu interpretacji wymogów czystości, analiz grawimetrycznych, fotooptycznych oraz rozszerzonych.


AUDIT czystego wyrobu 


Dostosowywanie się do coraz bardziej wymagających norm czystości dla komponentu wymaga konkretnych działań. Skontaktuj się z nami i umów się na audit zgodny z wymogami  VDA 6.5 oraz VDA 19.2.

Qualimet

Kontrola czystości Sączki,  akcesoria czystość techniczna materiały czystośc techniczna systemy filtracyjne pęsety do filtrów szczypce do filtrów kasetki na filtry archiwizacja filtrów odzież bezpyłowa odzież do cleanroom odzież antystatyczna fartuch cleanroom fartuch cleanroom obuwie do cleanroom rękawiczki bezpyłowe czyściwa chusteczki bezpyłowe chusteczki antystatyczne chusteczki do cleanroom ścierki do cleanroom pułapki na cząstki pułapki vda pieczątki do zbierania zanieczyszczeń uchwyty do zbierania zanieczyszczeń system ssące worki bezpyłowe worki antystatyczne opakowania bezpyłowe worki do cleanroom szkolenia z zakresu VDA

USŁUGI

Wyślij zapytanie

W celu poznania pełnej oferty urządzeń i usług skontaktuj się z nami

Polityka prywatności

QUALIMET

UL. Poznańska 35

41-711 Ruda Śląska

  Klauzula informacyjna RODO

Warunki dostawy

Regulamin

Wymiana, zwroty, reklamacje