NASI PARTNERZY

 

Qualimet

Kontrola czystości Sączki,  akcesoria czystość techniczna materiały czystośc techniczna systemy filtracyjne pęsety do filtrów szczypce do filtrów kasetki na filtry archiwizacja filtrów odzież bezpyłowa odzież do cleanroom odzież antystatyczna fartuch cleanroom fartuch cleanroom obuwie do cleanroom rękawiczki bezpyłowe czyściwa chusteczki bezpyłowe chusteczki antystatyczne chusteczki do cleanroom ścierki do cleanroom pułapki na cząstki pułapki vda pieczątki do zbierania zanieczyszczeń uchwyty do zbierania zanieczyszczeń system ssące worki bezpyłowe worki antystatyczne opakowania bezpyłowe worki do cleanroom szkolenia z zakresu VDA

JAKOŚĆ

Najlepiej wyselekcjonowane produkty w pełnej zgodności z VDA zapewniają naszym klientom wysoką jakość i powtarzalność przeprowadzanych analiz. 

 WIEDZA

13 lat doświadczenia handlowego wraz z wiedzą pozyskaną na studiach i w kontaktach  biznesowych daje naszym klientom pewność i poczucie bezpieczeństwa.

DOŚWIADCZENIE

Mimo, że firma powstała nie tak dawno gwarantujemy ponad 13 letnie doświadczenie w handlu z przemysłem automotive i aerospace.

WARTO NAM

ZAUFAĆ

 

Firma Qualimet powstała w 2018 roku w wyniku zapotrzebowania rynku na specjalistyczne podejście w budowaniu świadomości odnośnie czystości technicznej oraz badań materiałowych. Podczas wielu spotkań z klientami z branż takich jak automotive, aerospace oraz produkcji komponentów elektronicznych zauważyliśmy  potrzebę promowania czystej produkcji.

KIM JESTEŚMY ?

O NAS

Wyślij zapytanie

W celu poznania pełnej oferty urządzeń i usług skontaktuj się z nami

Polityka prywatności

QUALIMET

UL. Poznańska 35

41-711 Ruda Śląska

  Klauzula informacyjna RODO

Warunki dostawy

Regulamin

Wymiana, zwroty, reklamacje