Wymiana, zwroty, reklamacje

Regulamin

Warunki dostawy

  Klauzula informacyjna RODO

QUALIMET

UL. Poznańska 35

41-711 Ruda Śląska

Polityka prywatności

W celu poznania pełnej oferty urządzeń i usług skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie

O NAS

KIM JESTEŚMY ?

Firma Qualimet powstała w 2018 roku w wyniku zapotrzebowania rynku na specjalistyczne podejście w budowaniu świadomości odnośnie czystości technicznej oraz badań materiałowych. Podczas wielu spotkań z klientami z branż takich jak automotive, aerospace oraz produkcji komponentów elektronicznych zauważyliśmy  potrzebę promowania czystej produkcji.

WARTO NAM

ZAUFAĆ

 

DOŚWIADCZENIE

Mimo, że firma powstała nie tak dawno gwarantujemy ponad 13 letnie doświadczenie w handlu z przemysłem automotive i aerospace.

 WIEDZA

13 lat doświadczenia handlowego wraz z wiedzą pozyskaną na studiach i w kontaktach  biznesowych daje naszym klientom pewność i poczucie bezpieczeństwa.

JAKOŚĆ

Najlepiej wyselekcjonowane produkty w pełnej zgodności z VDA zapewniają naszym klientom wysoką jakość i powtarzalność przeprowadzanych analiz. 

Kontrola czystości Sączki,  akcesoria czystość techniczna materiały czystośc techniczna systemy filtracyjne pęsety do filtrów szczypce do filtrów kasetki na filtry archiwizacja filtrów odzież bezpyłowa odzież do cleanroom odzież antystatyczna fartuch cleanroom fartuch cleanroom obuwie do cleanroom rękawiczki bezpyłowe czyściwa chusteczki bezpyłowe chusteczki antystatyczne chusteczki do cleanroom ścierki do cleanroom pułapki na cząstki pułapki vda pieczątki do zbierania zanieczyszczeń uchwyty do zbierania zanieczyszczeń system ssące worki bezpyłowe worki antystatyczne opakowania bezpyłowe worki do cleanroom szkolenia z zakresu VDA

Qualimet

NASI PARTNERZY